, Hey Taksi – Sorax Akıllı Teknolojiler

Hey Taksi ile Kazancınızı Arttırın

Hey Taksi

Mobil Taksi Çağır, En yakın taksiyi bul


Puanla

Puanlama seçeneği ile Taksi sürücüleri eğitimi


Maksimum Güvenlik

Kamera Desteği


Akıllı Rota

Yolcu ve Sürücü Rota Yönlendirmeleri

Kolay Öde

Kredi Kartı, Akıllı Bilet,Online, Mobil

Özel Seyahat Avantajları

Puan toplama ve anlaşmalı kurumlarla alışveriş desteği

Taksici Dostu Sistem

Aracın boşta gezmesine gerek kalmadan yolcu ile buluşması; yakıt ve zaman tasarrufu; güvenlik kamerası, panik düğmesi ve GPS ile takip; kurulacak tablet ile sürücüye anlık navigasyon desteği; sistemde tüm yolculukların kayıtlı olması; elektronik ödeme taleplerine cevap verebilme; taksilerdeki hizmet kalitesinin yükseltilmesiyle taksicilik mesleki standartları yükselmesi.

Yolcu Güvenliği ve Kolay Ödeme
Yolculuk öncesinde yaklaşık ücreti hesaplayabilme; tek tuş ile taksi çağırabilme; güvenli yolculuk; kredi kartı, RDID ve NFC Kartlar ile ödeme; kaybolan eşyalara ulaşabilme; çoklu dil desteği; sürücüleri puanlayabilme, puana göre taksici seçebilme; sık kullanılan adresleri kaydetme; araç segmentine göre (Sarı taksi, Turkuaz Taksi, Siyah Taksi, Deniz Taksi) taksi çağırma; ileri tarihli veya periyodik tekrarlayan rezervasyon yapabilme.
Hey Taksi ile Seyahat Avantajları
Akıllı Telefonlar Üzerinden Yolcuların Sorgulama ve Çağrı Yapılabilmesi; En Uygun Güzergah Alternatiflerinin Sunulması Araçların Uzaktan İzlenebilmesi Ve Bunlardan Çağrı Kapsamında Olanların Yolcuya Yönlendirilmesi; Puanlanma Sistemi İle Müşteri Memnuniyetinin Arttırılması; Hangi Araçta Hangi Şoförün Çalıştığının Takibi ve Şoför Hizmet Kalitesinin Sağlanması; Güvenin Ve Emniyetin Arttırılması; Zaman, Yakıt Kayıpları ve Bekleme Sorunlarının Engellenmesi, Trafikte Boş Dolaşan Taksi Sayısının Azaltılması İle Gereksiz Trafik Yoğunluğunun Engellenmesi; Nakit Ödeme Dışında Alternatif Ödeme Yöntemlerinin Olması; Sisteme Kayıtlı Taksilerin Takibi İle Mükerrer Taksi Plakası Kontrolünün Sağlaması.

Hey Taksi ile beklenenin ötesinde performans


Kusursuz Seyahat için

Tüm donanımlar ile mükemmel uyumluluk

Tablet Görüntü Kayıt Özelliği

Android sistemle çalışan bu güçlü dokunmatik ekran aynı zamanda bir MDVR, taksi gözetimi ve filo yönetimi için mükemmel bir çözümdür.

Mobil İletişim Yetenekleri ile herşey kontrolünüzde

GPS, ağ iletişimi, dahili navigasyon, mesaj bildirimi, telefon, sipariş listesi, ödeme kaydı,

Güçlü Entegrasyın yeteneği ile taksilerlerle mükemmel uyumluluk

Taksi metre, LED reklam paneli, POS makinesi, sürücü panik butonu, servis değerlendiricisi, vb. Gibi diğer aksesuarlarla entegre edebilmektedir.

Akıllı Yolcu Operasyon yönetimi

Gelen çağrıda “Kabul et” ve “Yoksay” butonları . Sürücü çağrıyı kabul ederse “Yolcuya Gidiliyor” ekranı,. Bu ekranda müşterinin konumu ve o noktaya rotalama . Müşteriye ulaşıldığında “Seyahati Başlat” butonu veya ilgili taksimetre butonu ile seyahat başlatma

Yerli Üretim
Yazılımlarımız %100
Yerli Üretim
Yerli Üretim
81 İl ve 33 Ülkede Geniş Servis ve Satış Ağı
Yerli Üretim
Uluslararası
Sertifikalar
Yerli Üretim
GOSB Teknopark Ar&Ge
Merkezi Proje Geliştirme
Yerli Üretim
81 İl 'de Proje Kredi Desteği
Yerli Üretim
Hannover LED Display
Türkiye Distribütörü
Daha Fazla Bilgi Almak İçin, Bizimle İletişime Geçin

Bizimle iletişime geçmeyi tercih ettiğiniz için mutluyuz. Lütfen kısa formumuzu doldurun, arkadaş canlısı ekip üyelerimizden biri kısa süre içinde sizinle irtibata geçecektir.

X
Bizimle İletişime geçin