, Hizmetlerimiz – Sorax Akıllı Teknolojiler

Katma Değer Üreten Çözümlerimiz

360° Pazarlama

%100 Yerli Yazılım

Dijital mecralarımızdan, Kazandıran Çözümlere

Tüm çözümlerimizde, ihtiyacınız olan doğru donanım ve yazılımları hazırlarken atıl donanımlardan Katma Değer üreten hale dönüştürüyoruz. Kendimizi hedef kitlenizin ve müşterilerinizin yerine koyuyoruz. Bu düşünce ile Müşterilerinizin, markanız ile duygusal bir bağ kurmasını sağlayacak etkili, çözüm odaklı ve şeffaf bir strateji ile markanıza güven ve sadakat duymasını sağlıyoruz.Evet bir Ajans gibi düşünüyoruz; Çünkü önemli bir nedeni var. Sürdürülebilirliği iş modelimizin merkezine yerleştirmek; müşterilerimizle bağlantımızın ve paydaşlarımızla olan ilişkilerimizin güçlenmesine yardımcı oluyor.


Entegratörlük

All In One Çözümler ile Sürdürülebilirlik

İşlevsellik

Yeni Teknolojilere Yer Açıyoruz

Müşterilerimizi sürekli takip ediyor iş süreçlerinde toplumumuz ve gezegenimiz için ihtiyacımız olan ürün ve hizmetleri araştırıp geliştiriyoruz. Yöneticilerimizin ve deneyimli ekibimizin M2M, IOT ve Vas İşlemleri BulkSMS, IVR ve daha bir çok yeni nesil iletişim sistemlerinde 15 yılı aşkın tecrübelerini projelendirerek, bu konularda işin uzman Dünyada başarılı kanıtlamış iş ortaklarımızla işlerinizi kolaylaştıracak teknolojik köprüler kuruyoruz.Mevcut ve ihtiyaç olunan yeni donanımlarınıza bambaşka akıl katarak, birlikte çalışmamızı sağlıyor, faydalandığımız ekonomi ile yeni teknolojilere yer açıyoruz.


Araştırma ve Geliştirme

GOSB TEKNOPARK 'TA EGELİŞTİRİYORUZ

%100 Yerli Yazılım

Donanımlarımızı yerli üretimle geliştiriyoruz

GOSB Teknopark Ar& Ge Ofisimizde, Ürünlerimizi olumlu etkiler yaratmaları için tasarlıyoruz. Hem müşterilerimiz hem de onların hedef kitleleri için,başta Otomotiv sektörü olmak üzere, Ulaşım,Sağlık, Eğitim, Finans sektörleri için basit, kullanıcı dostu ve becerikli hem de güvenli endüstiryel All In One Çözümler üretiyoruzSLA

Arttırılabilir Müşteri Memnuniyeti

Memnun Müşteriler

Satış; satış sonrası başlar

Anlayışı ile ürünlerinizi kurumunuza özel seçeneklerimiz ile daha yönetilebilir, güvenli ve uzun ömürlü olmasını sağlıyoruz. 'Mobil Servisim' uygulamamız ile tüm müdahalelerimizi anlık takip edebiliyorsunuz.

Yerli Üretim
Yazılımlarımız %100
Yerli Üretim
Yerli Üretim
81 İl ve 33 Ülkede Geniş Servis ve Satış Ağı
Yerli Üretim
Uluslararası
Sertifikalar
Yerli Üretim
GOSB Teknopark Ar&Ge
Merkezi Proje Geliştirme
Yerli Üretim
İş Bankası İle 81 İlde Kredilendirme Desteği
Yerli Üretim
Hannover LED Display
Türkiye Distribütörü
Daha Fazla Bilgi Almak İçin, Bizimle İletişime Geçin

Bizimle iletişime geçmeyi tercih ettiğiniz için mutluyuz. Lütfen kısa formumuzu doldurun, arkadaş canlısı ekip üyelerimizden biri kısa süre içinde sizinle irtibata geçecektir.

X
Bizimle İletişime geçin